Podstawowe informacje

W tej części Biuletynu udostępniamy podstawowe informacje o naszej Przykładowej Instytucji: o statusie prawnym, danych teleadresowych, danych ułatwiających kontakt z Przykładową Instytucją i jej komórkami organizacyjnymi.

"Szanowni Państwo, 
Zgodnie z postanowieniami Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim ma obowiązek przekazać informację dotyczącą zasad i celów przetwarzania danych osobowych. Informujemy, że powołalismy Inspektora Ochrony Danych Pani Agatę Ostojewską. Inspektor odpowie na pytania dotyczące sposobu przetwarzania danych oraz przysługujących Państwu uprawnieniach. Z Inspektorem mogą Państwo skontaktować się elektronicznie wysyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.."

ZESPÓŁ SZKÓŁ W OSTROWIE LUBELSKIM jest samorządową jednostką budżetową POWIATU LUBARTOWSKIEGO. ZESPÓŁ SZKÓŁ W OSTROWIE LUBELSKIM został utworzony w roku 1993 decyzją KURATORIUM OŚWIATY W LUBLINIE.